HKS FORGE

Slovenská kováčňa s medzinárodnou pôsobnosťou

Viac o HKS Forge

Kováčňa HKS Forge už obrába výkovky do finálnej podoby

Kováčňa HKS Forge začala pre zákazníka z oblasti automotive opracovávať výkovky na špeciálnom CNC zariadení. Nové pracovisko pre finálne opracovanie výkovkov by už na jar mali posilniť ďalšie CNC zariadenia.

Prečítať viac Zdielať

Nový špičkový prístroj z Japonska v trnavskej kováčni.

V súvislosti s finálnym obrábaním výkovkov pre zákazníka z oblasti automotive, musela kováčňa zároveň zriadiť pracovisko kontroly. Vďaka zariadeniu na 3D meranie výkovkov dokáže teraz veľmi detailne kontrolovať presnosť finálneho obrábania.

Prečítať viac Zdielať

Všetky aktuality

O spoločnosti

HKS Forge je významným výrobcom zápustkových výkovkov pre strojársky priemysel v Európe. Máme bohaté skúsenosti s výrobou výkovkov pre rôzne druhy aplikácií. Využitie nachádzajú napríklad v automobilovom, stavebnom, prepravnom či všeobecnom strojárskom priemysle.

Pre zákazníkov z viac ako 12 krajín sme spoľahlivým partnerom s 30-ročnou tradíciou výroby a rozvoja know-how v oblasti kutia a jeho podprocesov.

Viac o nás

Produkty

Náš sortiment tvoria rôzne druhy FE zápustkových výkovkov, tzv. uzatvorených zápustkových kovaní, ktoré vyrábame v niekoľkých tvarových variantoch.

Symetrické, kruhové, alebo tvarové zápustky nachádzajú po mechanickom opracovaní využitie nielen v automobilovom a všeobecnom strojárskom priemysle, ale aj v poľnohospodárstve či železničnom a stavebnom priemysle.

Naše produkty

Technológie

Naše technologické zázemie a postupy prechádzajú neustálou modernizáciou. Vlastníme technológie potrebné na spracúvanie všetkých druhov ocele a produkciu výrobkov v nadštandardnej kvalite.

K našim existujúcim výkonným zariadeniam pribudli nedávno pokročilé technológie. Patrí k nim 5-osé CNC, ultrazvuk určený na kontrolu vnútorných chýb vo výkovkoch či automatický presýpač.

Technológie

Voľné pracovné miesta

Hľadáte zamestnanie? Pošlite nám svoj životopis.   Kariéra

Referencie

Sme spoľahlivým partnerom významných spoločností

Vedenie spoločnosti

Ing. Bohuslav Koči
Generálny riaditeľ

Ing. Slavomír Gregor
Výrobno-technický riaditeľ

Ing. Peter Appel
Ekonomický riaditeľ

V prípade otázok nás kontaktujte tu.

Podporujeme

Kováčňa prekvapila cyklistov!

Kováčňa prekvapila cyklistov!

28. 7. 2023

Namiesto auta jazdia niektorí zamestnanci HKS Forge do práce na bicykli a celoročne to berú ako samozrejmosť. Aj preto zostali príjemne prekvapení, keď zamestnávateľ ocenil, že využívajú alternatívnu dopravu.

Prečítať viac   Zdielať

Kováčňa sa stará o fyzické aj psychické zdravie zamestnancov

Kováčňa sa stará o fyzické aj psychické zdravie zamestnancov

28. 7. 2023

Zdravý zamestnanec - najvzácnejší zamestnanec. Kováčňa HKS Forge sa už roky drží tohto hesla a pri príležitosti Dňa zdravia dáva zamestnancom možnosť absolvovať rôzne vyšetrenia.

Prečítať viac   Zdielať